Výpis článků z archívu - Leden 2021

Nacházíte se: Úvodní stránka >> Výpis článků z archívu - Leden 2021
31
leden
2021

Předvánoční pečení

Kategorie: Aktivity školní družiny

Děti 3.ročníků, nemají možnost, vzhledem k epidmiologické situaci, navštěvovat ŠD, a tak si ve fotogalerii můžete zavzpomínat, na předvánoční pečení cukroví.

Dětem pomáhala paní as. Zuzana Raschová a ty si tak mohly vyzkoušet nejen samotné pečení, ale i práci s marcipánem všech barev.

Děti byly velmi spokojené, práce v prostoru školní kuchyňky je velmi bavila, tím se těšíme na snad brzké shledání.

28
leden
2021

Provoz školy od 1. února

Kategorie: Škola

zůstává bohužel z důvodu vládního nařízení v současné podobě.

Jedinou změnou tak bude opětovné plošné odhlášení obědů všem strávníkům (vyjma žáků 1. a 2. tříd) na celý měsíc únor. V průběhu února už do obědového systému nebudeme zasahovat, takže v případě Vašeho zájmu si můžete oběd přihlásit na libovolný den/dny, nejpozději však do 12.00 předcházejícího dne (prosba paní vedoucí ŠJ).

Další informace k organizaci provozu naleznete ve zprávě z dnešního dne na Bakalářích

27
leden
2021

Léto plné bádání v Kopřivnici

Kategorie: Škola

Vzhledem k epidemiologické situaci letos kroužky prozatím probíhat nemohou. I proto jsme se rozhodli alespoň touto cestou pomoci pořádající agentuře a zprostředkovat Vám informace o chystaném letním příměstském táboru. Podrobnosti nejen o něm viz níže.

7
leden
2021

Lockdown prodloužen do 22. 1.

Kategorie: Škola

Vážení rodiče,

věnujte prosím pozornost informacím na Bakalářích, které Vám dnes byly zaslány v souvislosti s prodloužením distanční výuky.

Zároveň upozorňujeme všechny strávníky ŠJ vyjma žáků 1. a 2. tříd, že jim budou na období 11. - 22. 1. automaticky odhlášeny obědy, v případě jejich opětovného přihlášení bude výdej obědů s sebou žákům 3. - 9. ročníku probíhat od 13.00 do 14.00.

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter